Food Industry Support platforma dla polskich producentów i przetwórców żywności oraz ich dostawców

Air Products

ul. Komitetu Obrony Robotników 48, 02-146 Warszawa, 801081122, infopl@airproducts.com , http://www.airproducts.com.pl/

Air Products jest jedną z największych na świecie firm działającą w branży gazów technicznych i od ponad 75 lat obsługuje Klientów z wielu gałęzi przemysłu. Jesteśmy obecni w 40 krajach świata. Słyniemy z innowacyjności, doskonałości operacyjnej oraz zaangażowania w kwestie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Firma Air Products w Polsce jest jednym z największych producentów gazów przemysłowych i od 27 lat oferuje swoim Klientom gazy techniczne, spożywcze, medyczne oraz specjalne, jak również instalacje, urządzenia i serwis techniczny.

Nasi eksperci służą swoją pomocą w dopasowywaniu oferty gazów, usług i technologii do potrzeb Klientów, którymi są zarówno mali przedsiębiorcy, jak i wielkie koncerny przemysłowe. Dzięki naszym technologiom i rozwiązaniom gazowym sprawiamy, że procesy produkcyjne naszych Klientów stają się bardziej wydajne i energooszczędne. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w zamrażaniu, chłodzeniu i pakowaniu, Air Products pomaga Klientom w tworzeniu nowych, unikalnych produktów żywnościowych, wychodząc naprzeciw konsumentom poszukującym żywności zdrowej i wygodnej w użyciu.
Jak zachować świeżość i jakość artykułów spożywczych food industry support
Tunel zamrażalniczy Freshline wysokowydajne zamrażanie, podmrażanie zewnętrznej warstwy produktu, szybkie zamrażanie małych, pojedynczych elementów
Air Products Jak zachować świeżość i jakość artykułów spożywczych Food Industry Support

Skontaktuj się z dostawcą

Wszystko gotowe?