Food Industry Support platforma dla polskich producentów i przetwórców żywności oraz ich dostawców

Baumalog

Ożarowska 40/42 bud. D, 05-850 Duchnice, 227254222, info@baumalog.pl , https://baumalog.pl/

Baumalog to polska firma, konstruująca oraz wytwarzająca automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w licznych gałęziach przemysłu. Z jej rozwiązań korzystają zarówno klienci z Polski, Europy, jak i całego świata. Baumalog jest również autoryzowanym dealerem włoskiej firmy Modula – producenta automatycznych regałów windowych.

Automatyczne systemy magazynowe Baumalog są idealnym rozwiązaniem do składowania i przeładunku m. in.: arkuszy blach dłużyc typu profile, pręty czy rury materiałów o dużych gabarytach lub masie drobnych i lekkich artykułów tej kategorii dedykowane są regały windowe Modula.

Wartości wyróżniające markę: własne biuro konstrukcyjne, możliwość dostosowania parametrów urządzeń i maszyn do indywidualnych potrzeb klientów kompleksowa obsługa, od doradztwa, poprzez przygotowanie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie, po uruchomienie i serwis funkcjonalność, ekonomiczność i elastyczność. Rozwiązania oferowane przez Baumalog to korzyści w postaci: oszczędności powierzchni magazynowej, wykorzystania dostępnej wysokości hali, skrócenia czasu operacji logistycznych, zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych, integracji z maszynami ciągu technologicznego oraz z informatycznymi systemami magazynowymi klasy ERP i WMS.
Regały windowe w przemyśle spożywczym
Regały windowe w przemyśle spożywczym
Regały windowe w przemyśle spożywczym

Skontaktuj się z dostawcą

Wszystko gotowe?