Food Industry Support platforma dla polskich producentów i przetwórców żywności oraz ich dostawców

Boccard Kates

Siedziba główna i warsztat: Sprzętowa 3B, 10-467 Olsztyn, 48895335303, biuro@boccardkates.pl , www.boccardkates.pl

BOCCARD KATES to połączenie długoletniej tradycji i doświadczenia na rynku polskim dwóch spółek: BOCCARD POLSKA i KATES POLSKA oraz międzynarodowej wiedzy eksperckiej grupy BOCCARD z siedzibą we Francji.

Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania procesowe: od projektu, przez prefabrykację aż po montaż, uruchomienie oraz utrzymanie ruchu. Pomagamy w osiągnięciu założonych celów wydajności takich jak: doskonałość i powtarzalność produktów, zapewnienie szybkiej reakcji na potrzeby rynku oraz elastyczność.

Nasi eksperci w zakresie analizy procesów i zarządzania projektami mają bogate doświadczenie w budowie nowych zakładów produkcyjnych, modernizacji istniejących, projektowaniu i budowie nowych oraz modernizacji istniejących urządzeń procesowych.

Prowadziliśmy projekty dla większości rynków przemysłowych, od farmacji i biotechnologii, przez kosmetykę, przemysł spożywczy, chemiczny, po przemysł ciężki. Posiadamy własne, nowoczesne, w pełni wyposażone warsztaty do prefabrykacji, gdzie wykonujemy prefabrykację rurociągów ze stali nierdzewnej, skidów oraz urządzeń procesowych, takich jak zbiorniki procesowe i magazynowe, mieszalniki, reaktory i bioreaktory.

Skontaktuj się z dostawcą

Wszystko gotowe?