Food Industry Support platforma dla polskich producentów i przetwórców żywności oraz ich dostawców

Schoeller Allibert

ul. Fryderyka Wilhelma Redena 5, 41-808 Zabrze , 322831310, info.poland@schoellerallibert.com, https://www.schoellerallibert.com/pl/

Schoeller Allibert – lider europejskiego rynku plastikowych opakowań wielokrotnego użytku znajdujących zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – ma swoją filię także i w Polsce. Globalna orientacja i myślenie kategoriami przyszłości to główne wyznaczniki oferty produktów Schoeller Allibert, które pozwoliły firmie stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku opakowań plastikowych wielokrotnego zastosowania.

Swoje działania skupia na siedmiu segmentach rynkowych takich jak: rolnictwo, motoryzacja, rynek przetwórstwa spożywczego, branża napojów, handel detaliczny, produkcja przemysłowa oraz wynajem opakowań.

Skrzyniopalety składane (FLC), małe pojemniki składane (FSC), skrzyniopalety, skrzynki na napoje, pojemniki sztaplowalne oraz sztaplowalno-gniazdowe, wiaderka z certyfikatem UN, składane pojemniki IBC do przewozu cieczy, palety plastikowe oraz wózki – to główna część portfolio produktów, które Schoeller Allibert rozwija niezmiennie od 1959 roku. Innowacyjne podejście do pojemników zbudowanych z najwyższej jakości tworzyw, lekkich i odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne stało się znakiem rozpoznawczym zarządzanego z Belgii przedsiębiorstwa.
Schoeller Allibert – lider europejskiego rynku plastikowych opakowań wielokrotnego użytku Zabrze
Nowe Schoeller Allibert – lider europejskiego rynku plastikowych opakowań wielokrotnego użytku
Schoeller Allibert – lider europejskiego rynku plastikowych opakowań wielokrotnego użytku fabryka w Zabrze

Skontaktuj się z dostawcą

Wszystko gotowe?