Food Industry Support platforma dla polskich producentów i przetwórców żywności oraz ich dostawców

VersaBox

Jutrzenki 99/101, bud. B2, 02-231 Warszawa, 513032034, contact@versabox.pl , https://versabox.eu/pl/

VersaBox to polski producent zrobotyzowanego systemu intralogistycznego AUTONOMY@WORK™ opartego na autonomicznych pojazdach mobilnych (Autonomous Mobile Robots – AMR). VERSABOTy zostały wyposażone w system inteligentnej nawigacji (Navigational AI) TRUE AUTONOMY™, który zapewnia bezpieczeństwo, wydajną i pewną nawigację w dynamicznie zmieniającym się środowisku przemysłowym.

System AUTONOMY@WORK™ sprawdza się m.in. w branży spożywczej, gdzie realizuje zadania transportu półproduktów spożywczych w obrębie produkcyjnym pomiędzy poszczególnymi liniami lub transportuje wyrób gotowy z kilku miejsc obszaru produkcyjnego do magazynu. Wcześniej taki transport był realizowany przy pomocy popularnych ręcznych „paleciaków” co skutkowało nierównym i niewydajnym procesem.

Rozwiązanie firmy VersaBox sprawdza się w tych obszarach ponieważ robot pomimo niewielkich gabarytów ma możliwość udźwigu ładunku do kilkuset kilogramów i nadal zapewnia dużą możliwość manewrowania w znacznym ruch pieszych i małych przestrzeniach.
Optymalizacja transportu wewnętrznego w oparciu o roboty AMR
Optymalizacja transportu wewnętrznego w oparciu o roboty AMR
Optymalizacja transportu wewnętrznego w oparciu o roboty AMR_ Food_Industry_Support ok

Skontaktuj się z dostawcą

Wszystko gotowe?