Witaj na platformie Food Industry Support


Nowa odsłona portalu dedykowanego dla osób związanych zawodowo lub potencjalnie zainteresowanych szeroko pojętą tematyką branży spożywczej w Polsce. Jego głównym zadaniem jest udostępnianie przestrzeni służącej do wymiany i poszerzania wiedzy technicznej, technologicznej, procesowej oraz biznesowej w ramach sektora spożywczego. Zadanie to portal realizuje poprzez udostępnianie narzędzi pozwalających na dopasowywanie treści do preferencji i bieżących potrzeb użytkowników.

Profilowanie treści

Zarządzaj ustawieniami swojego profilu tak aby otrzymywać jak najlepiej dopasowane treści.

Ogłoszenia drobne

Szukasz dostawcy lub posiadasz unikalne kompetencje. Poinformuj o tym innych użytkowników.

Baza dostawców

Zaprezentuj swoją firmę jeśli jesteś dostawcą technologii lub usług wspierających producentów branży spożywczej.

Artykuł sponsorowany

Podziel się z innymi swoim doświadczeniem lub opisz możliwości wynikające ze współpracy z firmą.

Reklama graficzna

Zwróć uwagę innych na rozwiązania oferowane przez firmę i wyróżnij się na portalu za pomocą obrazu.

Profilowanie treści

Portal został opracowany w oparciu o nowoczesne narzędzia, których zadaniem jest dobór i optymalizacja prezentowanych treści. Ma to służyć Państwa firmom na uzyskania dostępu do wsparcia w obszarach, gdzie faktycznie jest ono potrzebne. Żeby narzędzie te działały w pełni swoich możliwości prosimy o dokładne uzupełnienie informacji i preferencji startowych znajdujących się w Profilu użytkownika.

Ogłoszenia drobne

Najprostsza i bezpłatna forma pozwalająca zalogowanym użytkownikom na wykorzystanie możliwości biznesowych platformy. Służy do komunikacji pomiędzy użytkownikami i umieszczania krótkich informacji na temat bieżących potrzeb osób i firm. Ogłoszenia powinny spełniać określone w regulaminie zasady i przed publikacją podlegają weryfikacji administratora.

Wpis do bazy dostawców

Baza dostawców platformy Food Industry Support prezentuje profile firm oferujących rozwiązania dla branży spożywczej. Zakładka zawiera krótki opis zakresu działalności firmy i wyjaśnienie potencjalnym kooperantom możliwości współpracy w ramach łańcucha dostaw. Dodatkowo zawiera dane teleadresowe oraz formularz ułatwiający kontakt i konsultacje z dostawcą. Profil zakładany jest bezterminowo i wiąże się z jednorazową opłatą.

Artykuł sponsorowany

Food Industy Support to portal branżowy tworzony przez specjalistów dla specjalistów. Prezentujemy na nim nowoczesne technologie, maszyny, ciekawe narzędzia, programy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym oraz usługi i ciekawostki dotyczące sektora spożywczego. Opisujemy doświadczenia przedsiębiorstw które mają lub mogą mieć wpływ na kondycje przemysłu spożywczego w Polsce.

Reklama graficzna

Portal oferuje użytkownikom możliwość publikacji reklamy w formie graficznej. Informacje na temat dostępnych formatów, czasu i miejsca wyświetlania oraz wszystkich kwestii technicznych związanych z zamówieniem czy przygotowaniem plików graficznych otrzymają Państwo po kontakcie z redakcją.

    Wykup dodatkowe opcje

    Wybierz opcje

    Wybierz wszystkie opcje, które Cię zainteresowały.    *