Food Industry Support platforma dla polskich producentów i przetwórców żywności oraz ich dostawców

O projekcie

Po prostu czytaj ..

Zadaniem blogu jest prezentacja technologii, narzędzi, maszyn i usług wspierających codzienną pracę produkcji w firmach branży spożywczej.

Publikuj ..

Chcesz zaprezentować firmę jako nowoczesne, wyróżniającego się na tle konkurencji przedsiębiorstwo? Zapraszamy do współpracy merytorycznej i publikacji informacji na portalu !

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami. W cotygodniowym newsletterze śledź technologiczne trendy rynkowe, zapytania handlowe oraz informacje na temat rozwoju samej platformy.

Zamknięte spotkanie branżowe

Podsumowaniem całorocznej pracy platformy będzie zamknięte spotkania branżowe z towarzyszącymi rozmowami B2B. Będzie to też okazja do prezentacji opisywanych na portalu narzędzi oraz przekazanie wsparcia w zakresie ich wdrożenia

B2B Food Industry Support

Food Industry Support

W dynamicznie zmieniającym się świecie technologia oferuje olbrzymie możliwości. Realne wsparcie dla firm produkcyjnych stanowi jednak tylko w sytuacji, kiedy zostanie właściwie dobrana i wdrożona. Tu ważne są odpowiedzialność i kompetencje dostawców oferujących rozwiązania. Właśnie te wartości stanowią propozycję nowej platformy skierowanej do polskich producentów i przetwórców żywności oraz ich dostawców. 

Inspirujemy Państwa do innowacyjności jako nieuniknionego kierunek rozwoju branży w Polsce i na świecie.

Dla kogo?

Producenci branży spożywczej: produktów, półproduktów, surowców / Przetwórcy / Producenci i integratorzy maszyn. Właściciele i dyrektorzy firm, kierownicy działów technicznych, produkcji, utrzymania ruchu, zapewnienia jakości oraz logistyki.