Kontrola obecności daty przydatności do spożycia na opakowaniach

Kontrola jakości staje się coraz ważniejsza. W przemyśle spożywczym szczególnie istotne dla producentów jest zapewnienie informacji o terminu przydatności do spożycia. Świadczą o tym wielokrotnie doniesienia medialne o skandalach związanych z artykułami spożywczymi.  Kompaktowy system kontroli „LabelChecker” został zainstalowany w celu zapewnienia kontroli obecności daty przydatności do spożycia na opakowaniach. Jest to dobry przykład na to, w jaki sposób systemy wizyjne mogą przyczynić się do zwiększenia wydajności i konkurencyjności procesów produkcyjnych.

Gotowe do użycia rozwiązanie do kontroli etykiet.

Firma SICK wprowadza na rynek LabelChecker – gotowe do użycia rozwiązanie do kontroli etykiet z możliwością odczytu i weryfikacji tekstu, numerów, kodów kreskowych i kodów 2D, a także sprawdzania projektu etykiety i jakości druku.
Bazujące na czujniku wizyjnym serii InspectorP rozwiązanie „wszystko w jednym” jest pierwszym takim opracowanym przy użyciu pionierskiego środowiska programistycznego AppSpace firmy SICK. Rozwiązanie to zostało udoskonalone w bliskiej współpracy z klientami firmy SICK m.in. w aplikacji na linii pakowania czekoladek (przemysł cukierniczy).

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć więcej treści

Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Załóż darmowe konto i korzystaj w wszystkim treści i możliwości na portalu!