Meat Management made easy – IFFA 2022

ERP czyli otwarte możliwości optymalizacji w trudnych czasach

W dniach 14-19 maja 2022 r. odbędą się Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Mięsnego IFFA we Frankfurcie nad Menem. CSB-System zaprezentuje na nich nowe rozwiązania, trendy oraz inspiracje skupione wokół optymalizacji procesów w zakładach przetwórstwa mięsa. Optymalizacja to dziś słowo klucz, zwłaszcza w obliczu rosnących wyzwań, z którymi na co dzień mierzą się producenci. Ale też ciekawy temat do rozmów z naszymi ekspertami. Serdecznie zapraszamy na stoisko C30 w pawilonie 11.1.

Na IFFA zaprezentujemy macierz MMM (Meat Management Matrix) i pokażemy możliwości systemu ERP dopasowanego do potrzeb branży mięsnej. Naszym celem jest połączenie konkretnych wymagań branżowych z wieloaspektowymi możliwościami kompleksowego rozwiązania.

Biznes mięsny nie należy do łatwych: zakłady przetwórstwa mięsa muszą mierzyć się z globalną konkurencją. Łańcuchy dostaw stają się coraz bardziej złożone, a sieci handlu detalicznego stawiają coraz wyższe wymagania w zakresie szybkości realizacji dostaw i jakości produktów. Na dodatek rosnące ceny zakupu surowców coraz mocniej wpływają na marże. Producenci muszą teraz wykonywać kilka rzeczy naraz: pozyskiwać nowe kanały sprzedaży, spełniać wymagania ustawowe i cyfryzować procesy. Mówiąc więc o optymalizacji systemów trzeba pamiętać o tym, że wymagania zakładów mięsnych są różne, a analizy przedwdrożeniowe wykazują w rezultacie różne stany faktyczne.  

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć więcej treści

Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Załóż darmowe konto i korzystaj w wszystkim treści i możliwości na portalu!