Od krajowego producenta do globalnego gracza w 5 lat

Przewaga konkurencyjna dzięki odpowiedniej cyfryzacji – od krajowego producenta do globalnego gracza w 5 lat.

Planując długofalowy rozwój, firma INDROL przyjęła kilka kluczowych zasad. Produkcja musi być zorganizowana pod kątem wymagań klientów, a straty zredukowane do minimum. Z kolei przejrzystość procesów, śledzenie pochodzenia i jakość powinny iść w parze ze stabilnym wzrostem przychodów. Równie ważna jest otwartość na zmiany i nowe technologie.

Producent mięsa indyczego INDROL jest znany z otwartego podejścia do aktualnych trendów i nowych rozwiązań technologicznych. Innowacyjne i stale rozwijające się przedsiębiorstwo ma międzynarodowy zasięg, silną markę i 100% polskiego kapitału. Firma kładzie duży nacisk na jakość, stałą bazę surowcową, nowoczesną technologię produkcji, wykwalifikowany personel i własny transport. To wiele złożonych zadań naraz, których realizacja jest możliwa z właściwą technologią IT.

Zarządzanie przez jakość kolejnym krokiem do doskonałości

Zarządzanie jakością w firmie INDROL obejmuje surowce, procesy produkcyjne i wyroby gotowe. Wszystkie dane zapisywane są w optymalnie zlokalizowanych wzdłuż łańcucha procesów punktach rejestracji, czyli bezpośrednio w miejscu ich powstawania. Te dane stanowią podstawę dla analiz wskaźników wydajnościowych i kontroli pochodzenia. Pozwala to na stały monitoring procesów i w rezultacie obniżenie kosztów operacyjnych. Nadrzędnym celem jest jednak zapewnienie klientom doskonałych jakościowo produktów, czego dowodem jest kompleksowe zarządzanie jakością zgodnie z normami ISO serii 9000, a także stale odnawiane standardy i certyfikaty HACCP, QS, BRC, IFS, QAFP i HALAL.

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć więcej treści

Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Załóż darmowe konto i korzystaj w wszystkim treści i możliwości na portalu!