Food Industry Support platforma dla polskich producentów i przetwórców żywności oraz ich dostawców
Stowarzyszenie Natureef zrzesza liderów w Polsce z branży opakowaniowej, chemicznej oraz produkcji żywności

Nawiązaliśmy współpracę z Natureef – stowarzyszeniem zrzeszającym liderów branży opakowaniowej

  • 12 lutego 2021

Stowarzyszenie Natureef zrzesza liderów w Polsce z branży opakowaniowej, chemicznej oraz produkcji żywności, które wdrażają nowe technologie, realizują wspólne projekty badawczo-rozwojowe oraz dbają o środowisko naturalne.

Zespół Natureef posiada duże doświadczenie w zakresie inteligentnych oraz aktywnych opakowań, przemysłu 4.0, gospodarki cyrkularnej. Koordynuje projekty zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Kluczową rolę w realizacji założeń odgrywa Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych ZUT.

Klaster zaprasza do współpracy firmy i jednostki naukowe które dołączą swoje kompetencje w procesach rozwoju nowych produktów opakowaniowych. Zarówno dostawców surowców, producentów opakowań jak i klientów korzystających z tych opakowań.

Liczymy ze współpraca merytoryczna ze Stowarzyszeniem Natureef będzie wsparciem dla producentów szukających rozwiązań w zakresie rozwoju technologii opakowań. Doskonale uzupełni też kompetencje techniczne platformy Food Industry Support.

Stowarzyszenie NATUREEF__Food_Industry_Support