COMBO EXCELSIOR® otwiera nowe perspektywy przed branżą spożywczą

Działalność w sektorze spożywczym ma swoją specyfikę, którą powinni rozumieć dostawcy narzędzi logistycznych adresowanych do firmy z tej branży. Wielozadaniowa skrzyniopaleta składana COMBO EXCELSIOR® idealnie wpisuje się w potrzeby przemysłu spożywczego, dając jego przedstawicielom solidne argumenty do ograniczenia kosztów związanych z łańcuchem dostaw.

Elastyczność na czarną godzinę

Biznes lubi przewidywalność. Tej brakuje w wielu sektorach gospodarki, odkąd w ubiegłym roku COVID-19 zaczął rozprzestrzeniać się na kolejne kontynenty, a władze wielu krajów zaczęły wprowadzać restrykcje mające za zadanie ograniczyć panoszenie się wirusa. Pandemia udowadnia, jak zmienne są zasady warunkujące otoczenie gospodarcze. To, co dziś jest stabilnym fundamentem produkcji i sprzedaży, jutro może okazać się zbyt krótkim pasem startowym do rozwinięcia skrzydeł. Nowa rzeczywistość biznesowa sprawia, że wielu przedsiębiorców wykorzystuje spowolnienie związane z pandemią na weryfikację procesów i wdrażanie bardziej uniwersalnych rozwiązań. W cenie są przede wszystkim narzędzia oferujące większą elastyczność, która może się przydać podczas kolejnych rynkowych turbulencji. Jednym z nich jest kontener COMBO EXCELSIOR®.

COMBO EXCELSIOR skrzyniopaleta do przewozu ciecz _food_idustry_support

Zrozumieć potrzeby biznesu

Potencjał skrzyniopalety docenią przede wszystkim firmy działające na skalę międzynarodową, choć z jej usług z powodzeniem mogą korzystać także podmioty operujące na rynkach lokalnych i regionalnych. Pakiet cech, które łączy w sobie COMBO EXCELSIOR®, daje szerokie spektrum możliwości. Wrócimy do nich nieco później. Teraz poświęćmy chwilę jego producentowi, czyli Schoeller Allibert. Niderlandzka firma od ponad 60 lat projektuje i tworzy pojemniki, palety, skrzyniopalety, skrzynki i inne przedmioty podnoszące efektywność i skuteczność w logistyce. W tym czasie w jej portfolio pojawiły się tysiące opakowań zwrotnych z tworzyw sztucznych, które zrewolucjonizowały podejście do spedycji. Dziś Schoeller Allibert jest jednym z globalnych liderów w branży rozwiązań logistycznych.

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć więcej treści

Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Załóż darmowe konto i korzystaj w wszystkim treści i możliwości na portalu!