FANUC Polska
Automatyka przemysłowa
ul. Tadeusza Wendy 2 / 52-407 Wrocław / +48 717 766 160 / sales@fanuc.pl

FANUC – Niezawodny partner technologiczny dla sektora produkcji żywności

FANUC Corporation jest jednym ze światowych liderów w zakresie produkcji systemów sterowania CNC, robotów i maszyn produkcyjnych (ROBODRILL, ROBOCUT i ROBOSHOT) wykorzystywanych w procesach automatyzacji fabryk. Od 1956 roku firma FANUC jest pionierem w rozwoju maszyn sterowanych numerycznie w branży automatyki przemysłowej. Dzięki globalnej strukturze, obejmującej ponad 260 lokalizacji i zatrudniającej ponad 8000 pracowników, FANUC oferuje rozbudowaną sieć sprzedaży, wsparcia technicznego, badań i rozwoju, logistyki oraz obsługi klienta. FANUC Polska istnieje od 2007 r. we Wrocławiu. Od momentu powstania zapewnia krajowym przedsiębiorcom, w tym producentom zrobotyzowanych aplikacji, dostęp do najnowocześniejszych technologii produkcji. Na pełne wsparcie polskich inżynierów mogą oni liczyć w zakresie szkoleń, serwisu oraz przeglądów okresowych.

Na świecie pracuje już ponad 3,9 miliona robotów przemysłowych. Milion z nich stanowią roboty marki FANUC.

Podczas gdy trend automatyzacji rewolucjonizuje przemysł na całym świecie, roboty wyręczają ludzi w coraz szerszym zakresie monotonnych zadań, złożonych z powtarzających się kroków i precyzyjnych czynności polski sektor produkcji coraz silniej odczuwa wzrost kosztów pracy a także pogłębiający się deficyt pracowników.

FANUC nie pozostaje obojętny i dostarcza producentom coraz szerszą gamę produktów dostosowanych do potrzeb specyficznych wymogów produkcji. Pozwalają one zwiększać wydajność, jakość i powtarzalność produkcji, a w efekcie osiągać korzystny rachunek ekonomiczny i przewagę konkurencyjną.

Szybkie roboty równoległe do procesów „Pick&place”
Wyjątkowo sprawne w działaniu roboty typu DELTA/ SCARA, stworzone z w celu obsługi delikatnych produktów, w tym ich pobierania i odkładania w ściśle określone miejsca.

Szybkie, 6-osiowe roboty do konfekcjonowania i pakownia produktów
Nieodzowne narządzie rozwoju wykorzystywane przez liderów branży.

Niezawodne roboty do paletyzacji
Szeroka gama wydajnych robotów pozwala na znaczące usprawnienie operacji przenoszenia, układania, rozładunku i załadunku towarów.

Bezpieczne, higieniczne roboty do obsługi produktów żywnościowych
Przystosowane do konserwowania smarami dopuszczonymi do kontaktu z żywnością, wykluczają ryzyko skażenia półproduktów i gotowych produktów żywnościowych.

Roboty do aplikacji współpracujących
Przygotowane do elastycznej współpracy „ramię w ramię” z pracownikami. Systematyczne, wysokie nakłady na badania i rozwój powodują, że roboty marki FANUC charakteryzuje niedościgniona szybkość, precyzja i niespotykana w branży efektywność. Wszystko po to, by dostosować produkcję do aktualnych oczekiwań rynku i przygotować ją na Przemysł 5.0, czyli taki, który w centrum procesu produkcyjnego stawia przede wszystkim potrzeby ludzi.

Zamiast pytać, co ludzie mogą zrobić z nową technologią, jako FANUC odpowiadamy, co technologia może zrobić dla ludzi. Zarówno obecnych, jak i przyszłych pokoleń.

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć więcej treści

Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Załóż darmowe konto i korzystaj w wszystkim treści i możliwości na portalu!