Grupa Utz
Opakowania
ul Nowowiejska 34, 55-080 Kąty Wrocławskie, 713167760, info.pl@utzgroup.com , https://www.utzgroup.com/pl/

Firma Georg Utz jest producentem pojemników dystrybucyjnych i palet z tworzywa sztucznego.

Stanowi część założonej w 1947 r., szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG – wiodącego gracza na rynku innowacyjnych, trwałych i funkcjonalnych rozwiązań magazynowych i transportowych.

Rozwiązania Utz są optymalnie dostosowane do  spełnienia istotnych wymagań w produkcji i dystrybucji żywności. Stosując we wszystkich naszych rozwiązaniach wyłącznie materiały w 100% dopuszczone do kontaktu z żywnością, Utz gwarantuje najwyższą jakość i świeżość przechowywanych produktów.

Dostosowujemy opakowania z tworzyw sztucznych wielokrotnego użytku do procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych Klientów. Indywidualnie dopasowane opakowanie umożliwia maksymalną wydajność, nawet zautomatyzowanych procesów. Pozwala także na oszczędność kosztów dzięki optymalnej gęstości pakowania. Długa żywotność i prawie całkowita możliwość recyklingu sprawiają, że rozwiązania Utz są rozsądne zarówno pod względem ekologicznym jak i ekonomicznym.

Nasze pojemniki plastikowe spełniają wymagające standardy organizacji międzynarodowych m.in. GS1. Trwałe etykiety umieszczone na pojemniku w technologii IML są zdefiniowane  przez GS1 i identyfikują pojemnik. Dostarczają one informacji o zawartości, terminie ważności i pochodzeniu ładunku. Dzięki temu można dokładnie zidentyfikować pojemnik E Performance i jego zawartość, a także prześledzić trasę transportu pojemnika.

Oferujemy:
1. Trwałe Opakowania Zwrotne: Pojemniki wielokrotnego użytku Utz są idealne do przechowywania i transportu żywności oraz produktów spożywczych. Grupa Utz współpracuje z wieloma wiodącymi, światowymi markami z branży spożywczej: mleczarskiej, serowarskiej, mięsnej, itp. aby zwiększyć wydajność ich zautomatyzowanych procesów. Zmniejszamy koszty łańcucha dostaw i zwiększamy bezpieczeństwo przechowywania produktów, wykorzystując opakowania transportowe wielokrotnego użytku.

2. Bezpieczeństwo i Higiena: Pojemniki Utz są łatwe do czyszczenia, odporne na uszkodzenia i spełniają wymagające, międzynarodowe standardy branży spożywczej m.in. GS1. W zależności od konkretnych zastosowań lub wykorzystania, możemy dostarczyć niezbędną dokumentację lub uwzględnić dodatkowe kroki w celu spełnienia potrzeb regulacyjnych. Skontaktuj się z nami aby przedstawić swoje procesy i skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów.

3. Zrównoważony Wybór: Nasze produkty są przyjazne dla środowiska. Utz wykorzystuje wyłącznie jednogatunkowe tworzywa sztuczne, które w pełni nadają się do recyklingu. Tworzywa te mogą być przetwarzane niemal
w nieskończoność.

Jako grupa Utz z dumą współpracujemy z ponad 600 największymi i najbardziej znanymi producentami, dystrybutorami i dostawcami produktów żywnościowych i spożywczych na całym świecie. Dowiedz się więcej na utzgroup.com.

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć więcej treści

Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Załóż darmowe konto i korzystaj w wszystkim treści i możliwości na portalu!