Hitmark
Automatyka przemysłowa Maszyny / elementy maszyn Opakowania
Dział drukarkowy, oprogramowania, system wizyjny
Platynowa 3, 05-090 Wypędy
Dział robotyki
Sokołowska 36a, 05-806 Sokołów
227541013,
hitmark@hitmark.pl
http://www.hitmark.pl/

Już od ponad 19 lat dostarczamy niezawodne technologie

Nasza historia rozpoczęła się w 2005 roku. Od początku działalności związani jesteśmy głównie z japońskim koncernem Hitachi jako generalny dystrybutor i autoryzowany serwis drukarek Hitachi w Polsce. Wyjątkowa precyzja i sprawność urządzeń produkowanych w Japonii umożliwia nam oferowanie 5-letniej, najdłuższej na rynku gwarancji, standardowo do każdej drukarki ink-jet. Specjalizacja w dziedzinie znakowania atramentowego i laserowego pozwoliła nam na doskonałe poznanie technologii i aplikacji, co przełożyło się na umiejętność dobierania optymalnych rozwiązań dla naszych klientów, którzy mogą obecnie wybierać dogodną dla siebie opcję nabycia urządzenia znakującego – zakup lub wynajem.

W 2015 roku spotykaliśmy się coraz częściej z ciekawymi wyzwaniami, wynikającymi ze zróżnicowanych warunków środowiskowych, mnogości produktów, rodzajów opakowań jak i prędkości linii produkcyjnych. Wpłynęło to na szybkie podjęcie decyzji o rozszerzeniu oferty produktowej o drukarki wysokiej rozdzielczości High Resolution marki Tiflex, a w kolejnych latach o roboty przemysłowe marki Fanuc.

Wiedzieliśmy, że inteligentna automatyzacja nie tylko buduje wizerunek firmy jako innowacyjnego oraz pewnego partnera biznesowego, ale wpływa także na jego szybszy rozwój dlatego w skład naszej oferty wchodzi również System monitorowania oraz zdalnego zarządzania procesami produkcyjnymi jak również Systemy Wizyjne marki Hitachi. A jak nas oceniają Klienci? Wśród nich znajduje się wiele zakładów produkcyjnych, które szczególnie cenią sobie wysoki stopień niezawodności, a zarazem najniższe koszty całkowitej eksploatacji urządzeń. Niezawodność stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, stąd dajemy najdłuższą gwarancję na rynku, ze wsparciem technicznym dostępnym 24h/7/365 i przywróceniem znakowania do 48 godzin.

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć więcej treści

Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Załóż darmowe konto i korzystaj w wszystkim treści i możliwości na portalu!