Nowoczesna produkcja tradycyjnego specjału.

W kompleksowych liniach do produkcji makaronu, opracowywanych przez firmę Anselmo z Włoch, system zdalnych I/O u-remote od Weidmüller jest podstawowym komponentem rozproszonego systemu automatyzacji.

Mąka z pszenicy durum i woda – te proste składniki pobudzają kreatywność szefów kuchni na całym świecie. Być może jest to spowodowane przede wszystkim różnorodnością kształtów makaronu. Niezależnie od tego, czy jest to spaghetti o idealnej grubości i długości, czy też farfalle, wyglądające jak muszka, każda odmiana makaronu ma swój własny charakter, który sprawia, że idealnie nadaje się do poszczególnych dań.

Przepis na sukces: wysokiej jakości składniki i zaawansowane technologie

Jako globalny lider w projektowaniu, budowie i instalowaniu maszyn do produkcji makaronu, Anselmo oferuje indywidualne rozwiązania, które obejmują również specjalne systemy pakowania makaronu i systemy magazynowe.
Oprócz wysokiej jakości surowca, dobra produkcja makaronu zależy przede wszystkim od najnowocześniejszej technologii. Aby umożliwić swoim klientom produkcję doskonałego makaronu, firma Anselmo skupia się na nowoczesnych procesach produkcji i najwyższych standardach jakości.

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć więcej treści

Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Załóż darmowe konto i korzystaj w wszystkim treści i możliwości na portalu!