Specjalistyczne linie montażowe dla farmacji i MedTech

Stworzenie wydajnej linii montażowej w branży farmaceutycznej wymaga specjalistycznego urządzenia transportowego. 

Grupa Utz jest globalnie działającym producentem rozwiązań w zakresie opracowywania, produkcji i dystrybucji plastikowych systemów opakowań wielokrotnego użytku do transportu, magazynowania i intralogistyki, a także części technicznych do zastosowań profesjonalnych. Wizją Utz jest być wiodącym producentem pojemników plastikowych, palet i części technicznych wykonanych z tworzyw sztucznych nadających się do recyklingu.

Firma jest liderem w tworzeniu trwałych, bezpiecznych i higienicznych rozwiązań opakowaniowych, które spełniają wymagania branży farmaceutycznej oraz branży spożywczej dla bardzo różnych produktów, w tym leków i materiałów medycznych.

Jedna z największych firm farmaceutycznych w USA, planując automatyzację produkcji zaprosiła specjalistów z grupy Utz do opracowania skutecznego rozwiązania.

Zespół stanął przed wyzwaniem zapewnienia bezpiecznego transportu dla fiolek ze szkła klasy medycznej, które były produkowane i wysyłane do napełnienia i montażu w innych miejscach fabryki. Bez odpowiedniej ochrony fiolek wiele z nich pękało podczas transportu, powodując wzrost kosztów uszkodzeń i wad. Kiedy rozpoczęto prace nad projektem, zidentyfikowano dwa istotne wymagania.

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć więcej treści

Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Załóż darmowe konto i korzystaj w wszystkim treści i możliwości na portalu!