# 2 Testujemy technologię druku 3D

Według opublikowanego w czerwcu raportu Sculpteo 2020 (The State of 3D printing) ponad 60% firm korzystających z druku 3D notuje znaczne obniżenie kosztów produkcji przy pomocy drukarki 3D. Wskazuje się, że w najbliższych latach to właśnie druk 3D będzie odgrywać znaczącą rolę w produkcji i biznesie, tworząc znaczą przewagę konkurencyjną.

Teraz możesz sprawdzić jakie możliwości daje technologia druku 3D – zamów bezpłatny wydruk i przekonaj się jak druk 3D może skrócić czas produkcji i obniżyć koszty w Twojej firmie!

Technologia druku 3D podbija rynek, otwierając nowe możliwości w przypadku prototypowania, tworzenia części zamiennych i finalnych. Druk 3D na stałe wpisał się w produkcję branży motoryzacyjnej, lotniczej, medycznej i coraz częściej wykorzystywany jest na rynku branży spożywczej. Pozwala tworzyć najbardziej skomplikowane modele i realizować trudne projekty szybciej niż było to dotychczas do wyobrażenia – projekty Omni3D pokazują: druk 3D pozwala zaoszczędzić nawet do 90% kosztów i 80% czasu!

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć więcej treści

Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Załóż darmowe konto i korzystaj w wszystkim treści i możliwości na portalu!